Верховний суд залишив вироки бійцям роти «Торнадо» в силі
VIN TOP

Информатор

Верховний суд залишив вироки бійцям роти «Торнадо» в силі«Торнадівців» визнали винними у викраденні людини, вимаганні, тортурах, самовільному присвоєнні влади і доведенні до самогубства.

Об этом сообщает Russian Post


Верховний суд України залишив в силі вироки, винесені колишнім співробітникам розформованої роти МВС «Торнадо». Про це йдеться в повідомленні ZN.ua.

Розгляд касаційної скарги колегією суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду в складі Верховного суду завершився в п’ятницю, 10 вересня, повідомили у ВСУ.

«Торнадівців» засудили за ряд тяжких та особливо тяжких злочинів, зокрема за незаконне позбавлення волі, вимагання, катування, самовільне присвоєння влади і доведення до самогубства.

7 квітня 2017 року Оболонський суд Києва виніс вирок стосовно екс 12-бійців розформованої роти МВС "Торнадо". Комбата Руслана Онищенка засудили до 11, а його заступника Миколу Цукура – до 9 років позбавлення волі. Решта "торнадівців" отримали тюремні терміни від 5 до 10 років.

22 листопада 2019 року Київський апеляційний суд не став скасовувати вироки, винесені судом першої інстанції.

18 червня 2015 року військова прокуратура затримала вісьмох бійців підрозділу "Торнадо", у тому числі командира Руслана Онищенка. Бійці роти "Торнадо" звинувачувалися у скоєнні ряду тяжких та особливо тяжких злочинів. Після цього міністр внутрішніх справ Арсен Аваков доручив розформувати роту "Торнадо".

31 січня 2017 Оболонський суд Києва завершив судове слідство щодо екс-бійців "Торнадо". Прокуратура наполягала на призначенні обвинуваченим покарання у вигляді позбавлення волі від 8 до 15 років, позбавлення звань, а також права працювати в правоохоронних органах.

Рота патрульної служби міліції особливого призначення "Торнадо" була створена у вересні 2014 року в структурі ГУ МВС України в Запорізькій області на базі розформованого в жовтні 2014 року добровольчого батальйону "Шахтарськ".
Источник: Политика и экономика

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ