Ця новина додана читачем. Редакція не має відношення до даного матеріалу
Прокуратура Нідерландів звернулося до жителів Курська та російських військових по допомогу у розслідуванні в справі збиття малайзійського Boeing над Донбасом
VIN TOP

Тема

Прокуратура Нідерландів звернулося до жителів Курська та російських військових по допомогу у розслідуванні в справі збиття малайзійського Boeing над Донбасом



Розслідування загибелі малайзійського Boeing над Донбасом влітку 2014 року попросило жителів російського міста Курська поділитися інформацією, яка могла б допомогти розслідуванню.

Об этом сообщает Конфликты РУ


Запит розміщено російською мовою на веб -сайті прокуратури Нідерландів, яка організовує роботу міжнародної слідчої групи. Він адресований мешканцям Курська, адже, за даними слідства, саме з цього міста на схід України був направлений зенітно-ракетний комплекс "Бук", з якого був збитий пасажирський літак з 298 людьми на борту . Усі вони загинули.


Росіян, зокрема, просять надсилати фотографії, відео, електронні листи або військові накази, пов’язані з катастрофою.


Запит має право викликати російські військові, але сам текст стосується будь -якої особи, яка хотіла б поділитися інформацією.




У документі також йдеться про лист голландської поліції до жителів Курська та російських військових. У ньому, серед іншого, згадується загальна історія Росії та Нідерландів: "Військова історія наших країн має багато спільного. Ще в 1697 році цар Петро I відвідав Нідерланди, щоб навчитися військовому ремеслу та кораблебудуванню. А в минулого століття, з яким ми боролися. У цьому дусі ми звертаємось за допомогою до вас, жительку Курська ». У листі далі зазначається, що слідство дійшло висновку, що Боїнг був збитий з установки БУК, що належить 53-й зенітно-ракетній бригаді з Курська. "Можливо, для вас цей факт є плямою у вашому місті або у вашій армії. Ми це розуміємо. Але правду все одно треба говорити, навіть якщо ця істина незручна", — йдеться в документі. У ньому також йдеться про те, що розслідування вже пройшло довгий шлях у встановленні осіб, відповідальних за запуск ракети на літак, але воно "все ще не завершено".


Основні питання, на які хоче дати відповідь слідство, — хто прийняв рішення використовувати "Бук" на території України і хто саме був частиною розрахунку "Бука".


«Аргумент»

Источник: VTimes

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ